W zakończonych w piątek Mistrzostwach Polski Juniorów U-20 zawodniczki naszego województwa sięgnęły po 3 złote medale. Gwiazdą zawodów była niewątpliwie EWA RÓŻAŃSKA (MKLA Łęczyca) - zdobywczyni dwóch tytułów mistrzowskich w pchnięciu kulą i w rzucie  młotem. Jest 12-ty złoty medal EWY na zawodach mistrzowskich w przeciągu 4 lat. (patrz zdjęcie).

Złotą medalistką w bigu na 400 m.ppł. została JULIA JANUS zawodniczka MKS Aleksandrów, a srebrną w biegu na 100 m.ppł Aleksandra Ozga z łódzkiego RKS. W zamieszczonym poniżej wykazie mamy również medalistów Mistrzostw PolskiU-20 , które odbywały się w innych terminach.

 

 

    MISTRZOSTWA POLSKI U-20        
    RACIBÓRZ 02-05-07-2019        
Janus Julia MKS Aleksandrów Ł. 400 m ppł 60,18 I 15
Różańska Ewa MKLA Łęczyca kula 15,05 I 15
Różańska Ewa MKLA Łęczyca młot 59,14 I 15
Ozga Aleksandra RKS Łódź 100 m ppł 14,12 II 12
Kłosiński Szymon MKLA Łęczyca 10-bój 6031 II 12
Budziński Maciej MLUKS RAWA Rawa Maz. 5000 m 15:19.79 III 10
Rutowicz Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno wzwyż 2,05 III 10
Piechota Justyna MKS Aleksandrów Ł. dysk 38,47 V 8
Łukomski Adam MUKS Park Zduńska Wola 400 m 48,98 V 8
Szkudlarek Jakub RKS Łódź 1500 m 3:56.94 V 8
Budziński Maciej MLUKS RAWA Rawa Maz. 3000 m 8:41.78 8
Pawlak Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2000 m prz 6:04.57 V 8
Pająk Jakub UKS Błyskawica Domaniewice wzwyż 1,99 V 8
Krawczyk Kacper AZS Łódź trójskok 14,27 V 8
Ciołak Magdalena MLUKS RAWA Rawa Maz. 1500 m 4:36.12 VI 8
Jędrzejczak Wiktoria RKS Łódź 5000 m 17:54.61 VI 8
Janowski Ludwik MKS Aleksandrów Ł. 110 m ppł 14,68 VI 8
Podsiadły Adam UMLKS Pegaz Opoczno trójskok 14,11 VI 8
Rybarczyk Paweł MKLA Łęczyca 10-bój 5493 VI 8
Ciołak Magdalena MLUKS RAWA Rawa Maz. 5000 m 18:00.05 VII 7
Włostek Piotr RKS Łódź 110 m ppł 14,82 VII 7
Staroń Szymon MLUKS RAWA Rawa Maz. 400 m 49,42 IX 6
Kowalska Natalia MLUKS RAWA Rawa Maz. 2000 m prz 7:16.86 IX 6
Wiśniewska Katarzuna ULKS MOSiR Sieradz trójskok 11,43 IX 6
Goździk Bartłomiej MKS Tomaszów Maz. dysk 47,49 IX 6
Karlińska Natalia UMLKS Pegaz Opoczno wzwyż 1,62 X 5
Szkudlarek Jakub RKS Łódź 800 m 1:54.63 X 5
Adamczewski Dominik MKS Aleksandrów Ł. 1500 m 4:00.24 X 5
Czyżewski Jakub RKS Łódź 3000 m 8:49.79 X 5
Czyżewski Jakub RKS Łódź 5000 m 15:48.73 X 5
Graczyk Maciej UKS 55 Łódź tyczka 4,00 XI  3,5
Kołata Karolina MKS Aleksandrów Ł. 400 m ppł 66,10 XII  3
Grzelewska Julia BKL Bełchatów trójskok 11,21 XII  3
Gierach Milena LKS Omega Kleszczów 800 m 02:16,42 XIII 2
Jędrzejczak Wiktoria RKS Łódź 3000 m 10:46.47 XIII 2
Przybylska Kamila MKS Aleksandrów Ł. 400 m ppł 66,84 XIII 2
Witaszczyk Paulina UKS Dziesiątka Radmsko 2000 m prz 7:39.27 XIII 2
Wawrzyniak Maciej MKLA Łęczyca kula 14,95 XIII 2
Kłosiński Szymon MKLA Łęczyca tyczka 3,90 XIV 2
Rutowicz Przemysław UMLKS Pegaz Opoczno trójskok 13,23 XIV 2
Matuszczak Izabela UKS Dziesiątka Radmsko 2000 m prz 8:19.29 XVI 2
Oset Piotr RKS Łódź 5000 m 16:10.42 XVI 2
Kalinowski Jakub MKS Aleksandrów Ł. 110 m ppł 15,00 XVI 2
Rybarczyk Paweł MKLA Łęczyca tyczka 3,40 XVI 2
            279,5

Aktualności

Galeria

Kalendarz

Lipiec 2019
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31