SKLAD ZAPLECZA KADRY NARODOWEJ WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO NA 2020 R.(po hali)

LP Nazwisko Imię Data ur. Nr Lic. Klub Trener Konkurencja Blok Kadra
1. ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 Z/3703/15 MKS Aleksandrów Łódzki TOMCZYK Kazimierz M800 m Wytrzymałość Wojewódzka
2. ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16 MKS Aleksandrów Łódzki JOACHIMIAK Robert Mdysk Rzuty Wojewódzka
3. BARCEWICZ Daria 2003-05-30 Z/3968/17 AZS Łódź BLAUSZ Henryka K200 m Biegi krótkie Wojewódzka
4. BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16 AZS Łódź BLAUSZ Henryka K100 m pł Biegi przez płotki Centralne
5. CETLICER Filip 2001-05-18 Z/3775/15 MKS Aleksandrów Łódzki ZDRAJKOWSKI Paweł MTrójskok Skoki Wojewódzka
6. CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/168/16 BKL Bełchatów MANTYK Łukasz M100 m Biegi krótkie Wojewódzka
7. CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16 UKS 55 Łódź WALCZAK Aleksandra Kdysk Rzuty Wojewódzka
8. CZOŁNOWSKI Beniamin 2004-10-18 Z/230/19 RKS Łódź KOPEĆ Dominik M200 m Biegi krótkie Wojewódzka
9. CZUBIK Bogumiła 2004-05-02 Z/3344/18 UKS Jedynka Łowicz KRET Waldemar Kkula Rzuty Wojewódzka
10. CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15 RKS Łódź JASZCZAK Stanisław M3000 m Wytrzymałość Wojewódzka
11. DYBALAK Marita 2004-10-28 Z/894/19 UKS Czempion Bełchatów RYBARCZYK Dariusz K800 m Wytrzymałość Wojewódzka
12. FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16 MKS Aleksandrów Łódzki JOACHIMIAK Robert Kdysk Rzuty Wojewódzka
13. GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 Z/3875/17 MUKS Park Zduńska Wola SZEWCZYK Tomasz MTrójskok Skoki Wojewódzka
14. GAWRON Patryk 2001-03-04 Z/2333/16 ULKS MOSiR Sieradz FIRLIT Roman M100 m Biegi krótkie Wojewódzka
15. GOŹDZIK Bartłomiej 2000-05-20 Z/96/15 MKS Tomaszów Mazowiecki GOŹDZIK Beata LECHOWICZ Arkadiusz  Mdysk Rzuty Wojewódzka
16. GÓRECZNY Filip 2003-03-07 Z/201/17 UKS Dziewiątka Kutno KUDŁA Jacek Mkula Rzuty Wojewódzka
17. GRABSKI Jakub 2004-03-22 Z/1466/18 MKLA Łęczyca KWAPKOWSKI Łukasz M800 m Wytrzymałość Wojewódzka
18. GRABSKI Mateusz 2002-07-20 Z/2155/17 MKLA Łęczyca ANDRYSIAK Mirosław M400 m pł Biegi przez płotki Wojewódzka
19. GRACZYK Maciej 2001-06-11 Z/4768/15 UKS 55 Łódź OSTOJSKI Piotr MTyczka Skoki Makro C
20. GRACZYK Oskar 2003-01-24 Z/0588/17 MKS Aleksandrów Łódzki KOWALSKI Robert/OSTOJSKI Piotr MTyczka Skoki Makro C
21. JACAK Julia 2004-08-29 Z/0673/18 RKS Łódź KRAKOWIAK Lech KWzwyż Skoki Centralne
22. JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17 LUKS Strzałków WRÓBLEWSKI Daniel K800 m Wytrzymałość Wojewódzka
23. JANIAK Patrycja 2004-01-20 Z/4385/18 MUKS Park Zduńska Wola SZEWCZYK Tomasz Kmłot Rzuty Makro A -Szewczyk
24. JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 Z/3705/15 MKS Aleksandrów Łódzki TOMCZYK Kazimierz M110 m pł Biegi przez płotki Centralne
25. JANUS Julia 2001-10-21 Z/3706/15 MKS Aleksandrów Łódzki LIPIŃSKI Leszek KTrójskok Skoki  
26. JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 Z/2777/17 MKS Aleksandrów Łódzki JOACHIMIAK Robert Kdysk Rzuty Wojewódzka
27. JÓŹWIAK Zofia 2001-06-02 Z/1840/17 RKS Łódź LISIAK Adam KTyczka Skoki Makro C
28. JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 Z/281/18 UKS 55 Łódź PALISZEWSKI Maciej KTrójskok Skoki Wojewódzka
29. JUSZCZAK Mateusz 2002-05-08 Z/2394/16 UKS 55 Łódź PALISZEWSKI Maciej M400 m pł Biegi przez płotki Wojewódzka
30. KARLIŃSKA Natalia 2001-11-29 Z/4046/18 UMLKS Pegaz Opoczno GRABOLUS Marek KWzwyż Skoki Wojewódzka
31. KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18 LUKS Boguszyce MAJCHER Elżbieta  K1500 m Wytrzymałość Wojewódzka
32. KARPIŃSKA Aleksandra 2002-01-18 Z/2332/16 MKS Tomaszów Mazowiecki GOŹDZIK Beata LECHOWICZ Arkadiusz  Kdysk Rzuty Wojewódzka
33. KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 Z/2460/17 UKS Vis Skierniewice BARSKA Jolanta KW dal Skoki Wojewódzka
34. KŁOSIŃSKA Sara 2004-07-13 Z/2461/17 MKS Aleksandrów Łódzki KOWALSKI Robert KTyczka Skoki Makro C
35. KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 Z/4820/15 MKLA Łęczyca KUBIAK Robert M10-bój Wielobój Centralne
36. KOŁDRZAK Julia 2003-12-18 Z/2164/17 MKLA Łęczyca ANDRYSIAK Mirosław Kdysk Rzuty Wojewódzka
37. KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 Z/755/19 UKS Czempion Bełchatów RYBARCZYK Dariusz K100 m pł Biegi przez płotki Wojewódzka
38. KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 Z/4999/15 ULKS MOSiR Sieradz FIRLIT Roman K100 m Biegi krótkie Wojewódzka
39. KOWALCZYK Zuzanna 2004-07-01 Z/0671/18 MUKS Park Zduńska Wola SZEWCZYK Tomasz Kmłot Rzuty Makro A -Szewczyk
40. KOWALSKI Wiktor 2004-11-03 Z/4382/18 MUKS Park Zduńska Wola SZEWCZYK Tomasz Mmłot Rzuty Makro A -Szewczyk
41. KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 Z/3833/15 AZS Łódź SADACH Aneta MTrójskok Skoki Wojewódzka
42. KRÓLIK Kinga 1999-09-26 Z/0966/15 UKS Azymut Pabianice Woźniak Jerzy K1500 m Wytrzymałość  
43. KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 Z/2495/16 MKS Aleksandrów Łódzki ZDRAJKOWSKI Paweł MW dal Skoki Wojewódzka
44. KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 Z/666/18 MKS Aleksandrów Łódzki ZDRAJKOWSKI Paweł MW dal Skoki Wojewódzka
45. KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16 MKS Aleksandrów Łódzki JOACHIMIAK Robert Mdysk Rzuty Wojewódzka
46. KURUC Jakub 2003-06-14 Z/3878/17 MUKS Park Zduńska Wola SZEWCZYK Tomasz MW dal Skoki Wojewódzka
47. LEWANDOWSKA Wiktoria 2004-09-03 Z/3529/18 KS Żeglina Sieradz NOWAK Mieczysław K800 m Wytrzymałość Wojewódzka
48. ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 Z/3032/16 MUKS Park Zduńska Wola SZEWCZYK Tomasz M400 m Biegi krótkie Wojewódzka
49. MATERA Mateusz 2004-04-20 Z/658/18 AZS Łódź BRÓDKA Daniel M400 m pł Biegi przez płotki Wojewódzka
50. MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 Z/895/19 UKS Czempion Bełchatów RYBARCZYK Dariusz K100 m Biegi krótkie Wojewódzka
51. MIKOŁAJCZYK Adrian 1999-03-04 Z/0409/15 MKLA Łęczyca KUBIAK Robert MTyczka Skoki Makro C
52. MIROWSKA Weronika 2003-02-09 Z/2767/17 MKS Aleksandrów Łódzki ZDRAJKOWSKI Paweł KTrójskok Skoki Wojewódzka
53. MOKROSIŃSKA Alicja 2004-06-27 Z/2462/17 MKS Aleksandrów Łódzki KOWALSKI Robert K400 m Biegi krótkie Wojewódzka
54. MOSZURA Julia 2002-01-07 Z/3541/16 RKS Łódź KRAKOWIAK Lech KWzwyż Skoki Centralne
55. MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 Z/3164/17 MKS Tomaszów Mazowiecki GOŹDZIK Beata LECHOWICZ Arkadiusz  KW dal Skoki Wojewódzka
56. NAPIERAJ Mateusz 2003-05-09 Z/4778/17 MKS Aleksandrów Łódzki KOWALSKI Robert M200 m Biegi krótkie Wojewódzka
57. NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 Z/2572/16 MKLA Łęczyca ANDRYSIAK Mirosław MTrójskok Skoki Wojewódzka
58. NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 Z/2573/16 MKLA Łęczyca KUBIAK Robert MTyczka Skoki Makro C
59. NOWICKI Patryk 2002-07-07 Z/1639/16 UMLKS Pegaz Opoczno GRABOLUS Marek MWzwyż Skoki Wojewódzka
60. OSET Piotr 2001-05-08 Z/2215/15 RKS Łódź JASZCZAK Stanisław M3000 m Wytrzymałość Wojewódzka
61. OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 Z/4816/15 RKS Łódź KRAKOWIAK Lech KWzwyż Skoki Centralne
62. PAJĄK Jakub 2001-03-18 Z/4050/15 UKS Błyskawica Domaniewice SZYMAJDA Mieczysław MWzwyż Skoki Wojewódzka
63. PATRZYK Adam 2002-01-23 Z/169/16 BKL Bełchatów MANTYK Łukasz MTrójskok Skoki Wojewódzka
64. PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 Z/1116/17 UKS Błyskawica Domaniewice SZYMAJDA Mieczysław KWzwyż Skoki Centralne
65. PĘCZEK Piotr 2002-02-22 Z/3531/16 RKS Łódź SZABLEWSKI Tadeusz M200 m Biegi krótkie Wojewódzka
66. PIECH Maria 2003-12-12 Z/2253/17 RKS Łódź KRAKOWIAK Lech KWzwyż Wielobój Centralne
67. PIECHOTA Justyna 2000-07-12 Z/4834/15 MKS Aleksandrów Łódzki JOACHIMIAK Robert Kdysk Rzuty Wojewódzka
68. PIETRZAK Daniel 2004-10-13 Z/659/18 AZS Łódź BRÓDKA Daniel M100 m Biegi krótkie Wojewódzka
69. PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16 RKS Łódź SZABLEWSKI Tadeusz KTyczka Skoki Makro C
70. PODSIADŁY Adam 2000-04-07 Z/4978/15 UMLKS Pegaz Opoczno GRABOLUS Marek MTrójskok Skoki Wojewódzka
71. PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 Z/587/17 MKS Aleksandrów Łódzki LIPIŃSKI Leszek MTrójskok Skoki Wojewódzka
72. RĘBACZ Paulina 2004-04-15 Z/4077/17 KS Żeglina Sieradz NOWAK Mieczysław K800 m Wytrzymałość Wojewódzka
73. RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 Z/2231/15 UMLKS Pegaz Opoczno GRABOLUS Marek MWzwyż Skoki Wojewódzka
74. RYBCZYŃSKI Kacper 2002-01-01 Z/2643/16 MKS Zduńska Wola SULIŃSKI Andrzej Mmłot Rzuty Makro A -Szewczyk
75. SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 Z/2580/16 MKLA Łęczyca ANDRYSIAK Mirosław M400 m Biegi krótkie Wojewódzka
76. SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 Z/3273/17 UMLKS START Wieruszów URBANIAK Jarosław M400 m Biegi krótkie Wojewódzka
77. SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 Z/4769/15 UKS 55 Łódź PALISZEWSKI Maciej KW dal Skoki Wojewódzka
78. ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 Z/2708/16 RKS Łódź SZABLEWSKI Tadeusz KTyczka Skoki Makro C
79. UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 Z/133/19 ULKS MOSiR Sieradz FIRLIT Roman M800 m Wytrzymałość Wojewódzka
80. WAJSZCZYK Wiktoria 2002-11-29 Z/3159/17 MKS Tomaszów Mazowiecki GOŹDZIK Beata LECHOWICZ Arkadiusz  Kdysk Rzuty Wojewódzka
81. WIETESKA Tomasz 2001-10-07 Z/4029/15 UKS Błyskawica Domaniewice ZNYK Stanisław MW dal Skoki Wojewódzka
82. WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 Z/4835/15 RKS Łódź SZABLEWSKI Tadeusz M110 m pł Biegi przez płotki Wojewódzka
83. WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 Z/767/18 MKS Tomaszów Mazowiecki GOŹDZIK Beata LECHOWICZ Arkadiusz  Mdysk Rzuty Wojewódzka
84. WOŚKO Kacper 2003-02-21 Z/1098/17 UKS Czempion Bełchatów RYBARCZYK Dariusz M400 m pł Biegi przez płotki Centralne
85. WÓJCIK Natalia 2004-08-28 Z/304/18 LUKS Strzałków WRÓBLEWSKI Daniel K100 m Biegi krótkie Wojewódzka
86. ŻEMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 Z/2163/17 MKLA Łęczyca KUBIAK Robert MTyczka Skoki Makro C