Skład Zaplecza Kadry Narodowej Województwa Łódzkiego na 2018 r,

Zatwierdzony przez PZLA

(po zmianach -marzec 2018)

 

LP NAZWISKO IMIE UR. Nr licencji KLUB
1 BARCZ Weronika 2002 Z/2583/16 AZS Łódź
2 BATOLIK Agata 1999 Z/0420/15 AZS Łódź
3 FLIS Katarzyna 1996 Z/1329/12 AZS Łódź
4 GAWRYSZCZAK Daniel 2001 Z/2044/15 AZS Łódź
5 NAWROCKA Marta 1998 Z/0788/14 AZS Łódź
6 OSTROWSKA Alicja 2001 Z/2049/15 AZS Łódź
7 PABIANEK Angelika 1999 Z/0301/16 AZS Łódź
8 WŁODARCZYK Adam 1997 Z/1123/13 AZS Łódź
9 DAWIDZIAK Aleksandra 2002 Z/0171/16 BKL Bełchatów
10 GRZELEWSKA Julia 2001 Z/0098/15 BKL Bełchatów
11 KONIECZNA Wiktoria 2001 Z/4813/15 BKL Bełchatów
12 ŁUCKI Oskar 2002 Z/0166/16 BKL Bełchatów
13 PATRZYK Adam 2002 Z/0169/16 BKL Bełchatów
14 PAWLAK Mateusz 2001 Z/4628/15 BKL Bełchatów
15 OWCZAREK Patrycja 2002 Z/4816/15 KS Resursa Zduńska Wola
16 BIERNACKI Wiktor 2001 Z/2253/15 KS Żeglina Sieradz
17 JUCHNER Mateusz 1998 Z/0049/14 KS Żeglina Sieradz
18 FRONCZYK Wiktoria 2002 Z/2040/16 LUKS Strzałków
19 OZGA Aleksandra 2001 Z/4810/15 LUKS Strzałków
20 STOLARSKI Jakub 2000 Z/5579/15 LUKS Strzałków
21 WOŹNICKA Justyna 2002 Z/2039/16 LUKS Strzałków
22 JAŚKIEWICZ Adam 2002 Z/2564/16 MKLA Łęczyca
23 KAMIŃSKI Maciej 2001 Z/3819/15 MKLA Łęczyca
24 NOWAKOWSKI Krystian 2002 Z/2573/16 MKLA Łęczyca
25 PODLIŃSKA Oliwia 2001 Z/3813/15 MKLA Łęczyca
26 RYBARCZYK Paweł 2001 Z/3818/15 MKLA Łęczyca
27 TOMES Martyna 2001 Z/3816/15 MKLA Łęczyca
28 WAWRZYNIAK Maciej 2000 Z/3824/15 MKLA Łęczyca
29 ADAMCZEWSKI Dominik 2001 Z/3703/15 MKS Aleksandrów Łódzki
30 ANTCZAK Julian 2002 Z/2475/16 MKS Aleksandrów Łódzki
31 CETLICER Filip 2001 Z/3775/15 MKS Aleksandrów Łódzki
32 GORTAT Krystian 1999 Z/4350/15 MKS Aleksandrów Łódzki
33 JANOWSKI Ludwik 2000 Z/3705/15 MKS Aleksandrów Łódzki
34 JANUS Julia 2001 Z/3706/15 MKS Aleksandrów Łódzki
35 JOACHIMIAK Juliusz 2001 Z/3747/15 MKS Aleksandrów Łódzki
36 KALINOWSKI Jakub 2000 Z/5075/15 MKS Aleksandrów Łódzki
37 KOŁATA Karolina 2000 Z/1661/15 MKS Aleksandrów Łódzki
38 KRÓLIKOWSKI Kacper 2002 Z/2495/16 MKS Aleksandrów Łódzki
39 KUŚ Emanuel 2000 Z/6151/15 MKS Aleksandrów Łódzki
40 NOWAK Igor 2001 Z/3761/15 MKS Aleksandrów Łódzki
41 PIECHOTA Justyna 2000 Z/4834/15 MKS Aleksandrów Łódzki
42 WARSZYCKI Konrad 2001 Z/3770/15 MKS Aleksandrów Łódzki
43 WIELIŃSKA Natalia 2001 Z/3739/15 MKS Aleksandrów Łódzki
44 WÓJCIK Tomasz 2000 Z/2699/16 MKS Aleksandrów Łódzki
45 GOŹDZIK Bartłomiej 2000 Z/0096/15 MKS Tomaszów Mazowiecki
46 KARPIŃSKA Aleksandra 2002 Z/2332/16 MKS Tomaszów Mazowiecki
47 MUCHLADA Patryk 1999 Z/0415/15 MKS Tomaszów Mazowiecki
48 PIERZCHAŁA Maja 2002 Z/5540/15 MKS Tomaszów Mazowiecki
49 WAJSZCZYK Wiktoria 2002 Z/3159/17 MKS Tomaszów Mazowiecki
50 WRÓBLEWSKI Maks. 2000 Z/0298/15 MKS Tomaszów Mazowiecki
51 SOPUR Amelia 2002 Z/3219/16 MKS Zduńska Wola
52 BUDZIŃSKI Maciej 2000 Z/1875/15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
53 GOS Kacper 2001 Z/1878/15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
54 STAROŃ Szymon 2000 Z/1882/15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
55 BOMBA Błażej 1999 Z/4276/15 MUKS Park Zduńska Wola
56 FILIPOWSKI Piotr 2000 Z/5264/15 MUKS Park Zduńska Wola
57 KLIMEK Bartosz 2000 Z/5263/15 MUKS Park Zduńska Wola
58 KRUPIŃSKI Patryk 1998 Z/0842/14 MUKS Park Zduńska Wola
59 KRZOSKA Damian 2002 Z/3263/16 MUKS Park Zduńska Wola
60 ŁUKOMSKI Adam 2001 Z/3032/16 MUKS Park Zduńska Wola
61 SMOLAREK Michał 2000 Z/5756/15 MUKS Park Zduńska Wola
62 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000 Z/4999/15 MULKS MOS Sieradz
63 BRYCH Wiktoria 2001 Z/4825/15 RKS Łódź
64 CZYŻEWSKI Jakub 2001 Z/2213/15 RKS Łódź
65 HASIURA Jędrzej 1997 Z/3524/15 RKS Łódź
66 JĘDRZEJCZAK Wiktoria 2001 Z/2221/15 RKS Łódź
67 JOŃCZYK Maciej 2002 Z/3530/16 RKS Łódź
68 KUC Sławomir 1996 Z/0674/12 RKS Łódź
69 PLAK Malwina 2002 Z/3535/16 RKS Łódź
70 RADOMSKI Dawid 2002 Z/3532/16 RKS Łódź
71 SZABLEWSKA Paulina 1998 Z/0610/14 RKS Łódź
72 ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002 Z/2708/16 RKS Łódź
73 TARNOWSKI Maksymilian 2000 Z/4831/15 RKS Łódź
74 WŁOSTEK Piotr 2000 Z/4835/15 RKS Łódź
75 GRACZYK Maciej 2001 Z/4768/15 UKS 55 Łódź
76 JUSZCZAK Mateusz 2002 Z/2394/16 UKS 55 Łódź
77 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997 Z/0113/13 UKS 55 Łódź
78 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001 Z/4769/15 UKS 55 Łódź
79 MILCZAREK Mateusz 2000 Z/2273/15 UMLKS Pegaz Opoczno
80 PODSIADŁY Adam 2000 Z/4978/15 UMLKS Pegaz Opoczno
81 RUTOWICZ Przemysław 2000 Z/2231/15 UMLKS Pegaz Opoczno
82 KURZ Daria 1997 Z/0019/13 AZS Łódź
83 KIEŁBASA Małgorzata 1997   Z/1119/13 AZS Łódź
84 MROCZEK Kamil 1997   Z/1117/13 AZS Łódź
85 CIOLAK Magdalena 2001   Z/0729/16 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
86 FILIPOWSKA Agnieszka 1997   Z/0187/13 RKS Łódź
87 WOŹNIKIEWICZ Tobiasz 2000 Z/0305/17 MKS Aleksandrów Łódzki