Skład Zaplecza Kadry Narodowej Juniorów i Młodzieżowców Województwa Łódzkiego na I półrocze 2017 roku

Lp. Nazwisko Imie Rok NrLicencjiZaw Klub
1 BATOLIK Agata 99 Z/0420/15 AZS Łódź
2 BLIŹNIEWSKA Oliwia 101 Z/2043/15 AZS Łódź
3 GAWRYSZCZAK Daniel 101 Z/2044/15 AZS Łódź
4 KARKOWSKI Bartłomiej 99 Z/0416/15 AZS Łódź
5 KIEŁBASA Małgorzata 97 Z/1119/13 AZS Łódź
6 KRAWCZYK Kacper 101 Z/3833/15 AZS Łódź
7 PABIANEK Angelika 99 Z/0301/16 AZS Łódź
8 WŁODARCZYK Adam 97 Z/1123/13 AZS Łódź
9 WÓJCIK Mateusz 98 Z/1217/14 AZS Łódź
10 KONIECZNA Wiktoria 101 Z/4813/15 BKL Bełchatów
11 PAWLAK Mateusz 101 Z/4628/15 BKL Bełchatów
12 BIERNACKI Wiktor 101 Z/2253/15 KS Żeglina Sieradz
13 JUCHNER Mateusz 98 Z/0049/14 KS Żeglina Sieradz
14 BEDNAREK Damian 100 Z/0294/15 LUKS Boguszyce
15 OZGA Aleksandra 101 Z/4810/15 LUKS Strzałków
16 STOLARSKI Jakub 100 Z/5579/15 LUKS Strzałków
17 KAŹMIERCZAK Krystian 99 Z/0405/15 MKLA Łęczyca
18 KŁOSIŃSKI Szymon 101 Z/4820/15 MKLA Łęczyca
19 MIKOŁAJCZYK Adrian 99 Z/0409/15 MKLA Łęczyca
20 PODLIŃSKA Oliwia 101 Z/3813/15 MKLA Łęczyca
21 STANISZEWSKI Jakub 101 Z/3815/15 MKLA Łęczyca
22 TOMES Martyna 101 Z/3816/15 MKLA Łęczyca
23 WAWRZYNIAK Maciej 100 Z/3824/15 MKLA Łęczyca
24 ADAMCZEWSKI Dominik 101 Z/3703/15 MKS Aleksandrów Łódzki
25 DĘBSKA Zofia 101 Z/3704/15 MKS Aleksandrów Łódzki
26 GORTAT Krystian 99 Z/4350/15 MKS Aleksandrów Łódzki
27 JANOWSKI Ludwik 100 Z/3705/15 MKS Aleksandrów Łódzki
28 JANUS Julia 101 Z/3706/15 MKS Aleksandrów Łódzki
29 KALINOWSKI Jakub 100 Z// MKS Aleksandrów Łódzki
30 KOŁATA Karolina 100 Z// MKS Aleksandrów Łódzki
31 KOŁODZIEJCZAK Natalia 98 Z/1023/14 MKS Aleksandrów Łódzki
32 KUŚ Emanuel 100 Z// MKS Aleksandrów Łódzki
33 NOWAK Dawid 98 Z/1134/14 MKS Aleksandrów Łódzki
34 PIECHOTA Justyna 100 Z// MKS Aleksandrów Łódzki
35 RACZYŃSKI Kacper 100 Z/3707/15 MKS Aleksandrów Łódzki
36 ROŻNIAKOWSKI Jan 101 Z/3751/15 MKS Aleksandrów Łódzki
37 SZKUDLAREK Julia 99 Z/0657/15 MKS Aleksandrów Łódzki
38 WYPŁOSZ Tymoteusz 98 Z/1137/14 MKS Aleksandrów Łódzki
39 BATOR Mateusz 100 Z/4823/15 MKS Tomaszów Mazowiecki
40 CHAŁUPKA Milena 100 Z/0222/16 MKS Tomaszów Mazowiecki
41 GOŹDZIK Bartłomiej 100 Z/0096/15 MKS Tomaszów Mazowiecki
42 MUCHLADA Patryk 99 Z/0415/15 MKS Tomaszów Mazowiecki
43 STARUCH Nina 101 Z/4824/15 MKS Tomaszów Mazowiecki
44 GOS Kacper 101 Z/1878/15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
45 SOWIK Wojciech 96 Z/0068/12 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
46 STAROŃ Szymon 100 Z/1882/15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
47 BOMBA Błażej 99 Z/4276/15 MUKS Park Zduńska Wola
48 KLIMEK Bartosz 100 Z/5263/15 MUKS Park Zduńska Wola
49 KRUPIŃSKI Patryk 98 Z/0842/14 MUKS Park Zduńska Wola
50 STASIAK Szymon 97 Z/1277/13 MUKS Park Zduńska Wola
51 KOŁODZIEJCZYK Lidia 100 Z/4999/15 MULKS MOS SIERADZ
52 GLAPIŃSKA Aleksandra 97 Z/1253/13 MULKS Żeromski Sieradz
53 KUŚ Bartłomiej 100 Z/4441/15 MULKS Żeromski Sieradz
54 BONECKI Bartłomiej 97 Z/3528/15 RKS Łódź
55 CZYŻEWSKI Jakub 101 Z/2213/15 RKS Łódź
56 HASIURA Jędrzej 97 Z/3524/15 RKS Łódź
57 KUC Sławomir 96 Z/0674/12 RKS Łódź
58 NOWAKOWSKI Kasper 99 Z/3529/15 RKS Łódź
59 STYPUŁKOWSKI Patryk 95 Z/0415/13 RKS Łódź
60 SZABLEWSKA Paulina 98 Z/0610/14 RKS Łódź
61 SZKUDLAREK Jakub 101 Z/6308/15 RKS Łódź
62 TARNOWSKI Maksymilian 100 Z/4831/15 RKS Łódź
63 WŁOSTEK Piotr 100 Z/4835/15 RKS Łódź
64 GRACZYK Maciej 101 Z/4768/15 UKS 55 Łódź
65 KOSIOR Marta 100 Z/4771/15 UKS 55 Łódź
66 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 97 Z/0113/13 UKS 55 Łódź
67 SZTACHAŃSKA Zuzanna 101 Z/4769/15 UKS 55 Łódź
68 GABRYELCZYK Jan 100 Z/5578/15 UKS Błyskawica Domaniewice
69 GOSZCZYŃSKA Aleksandra 101 Z/4152/15 UKS Błyskawica Domaniewice
70 JAROSIŃSKI Adrian 99 Z/4690/15 UKS Dziewiątka Kutno
71 MILCZAREK Mateusz 100 Z/2273/15 UMLKS Pegaz Opoczno
72 RUTOWICZ Przemysław 100 Z/2231/15 UMLKS Pegaz Opoczno

Aktualności

Galeria

Kalendarz

Wrzesień 2017
P W Ś C P S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30