Poniżej zamieszczam, zatwierdzony przez Dział Szkolenia PZLA, skład Zaplecza Kadry Narodowej na rok 2021

WOJEWÓDZTWO ŁODZKIE

 LP.        Nazwisko Imię.                       Ur.              Klub.                          Nr Licencji.     Trener Klubowy.                 Gł. Konkurencja

1. ADAMCZEWSKA Zuzanna 2005-10-21 AZS Łódź Z/238/18 BLAUSZ Henryka K100 m
2. BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki Z/1408/18 BELTER Artur MTrójskok
3. BARCEWICZ Daria 2003-05-30 AZS Łódź Z/3968/17 BLAUSZ Henryka K100 m
4. BARCZ Weronika 2002-10-28 AZS Łódź Z/2583/16 BLAUSZ Henryka K100 m pł
5. BIBIK Anna 2005-01-29 UKS Vis Skierniewice Z/401/19 BARSKA Jolanta KW dal
6. BILIŃSKA Nikola 2004-09-21 RKS Łódź Z/651/18 LISIAK Adam KTyczka
7. BRACKI Jakub 2003-03-16 BKL Bełchatów Z/3046/17 MANTYK Łukasz MTrójskok
8. BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Z/1875/15 WASIAK Jarosław M5000 m
9. CETLICER Filip 2001-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki Z/3775/15 ZDRAJKOWSKI Paweł MTrójskok
10. CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów Z/168/16 MANTYK Łukasz M200 m
11. CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 UKS 55 Łódź Z/2391/16 WALCZAK Aleksandra KDysk (1)
12. CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Z/729/16 WASIAK Jarosław K1500 m
13. CZOŁNOWSKI Beniamin 2004-10-18 RKS Łódź Z/230/19 KOPEĆ Dominik M200 m
14. CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź Z/2213/15 JASZCZAK Stanisław M5000 m
15. FLORCZAK Jakub 2002-11-05 MKLA Łęczyca Z/2563/16 KUBIAK Robert M110 m pł M (99,0)
16. FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 MKS Aleksandrów Łódzki Z/2040/16 JOACHIMIAK Robert KKula (4)
17. GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 MUKS Park Zduńska Wola Z/3875/17 SZEWCZYK Tomasz MTrójskok
18. GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Feniks Opoczno Z/1487/20 WOJTAREK Jacek M800 m
19. GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola Z/4374/18 SZEWCZYK Tomasz MTrójskok
20. GÓRNY Mateusz 2002-08-29 BKL Bełchatów Z/3147/17 MANTYK Łukasz M100 m
21. GRABSKI Mateusz 2002-07-20 MKLA Łęczyca Z/2155/17 ANDRYSIAK Mirosław M400 m pł
22. GRABSKI Jakub 2004-03-22 MKLA Łęczyca Z/1466/18 KWAPKOWSKI Łukasz M400 m pł J MŁ
23. GRACZYK Maciej 2001-06-11 UKS 55 Łódź Z/4768/15 OSTOJSKI Piotr MTyczka
24. GRACZYK Oskar 2003-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki Z/588/17 OSTOJSKI P./ZDRAJKOWSKIP. MTyczka
25. GROCHULSKA Julia 2005-07-29 UKS Czempion Bełchatów Z/892/19 RYBARCZYK Dariusz KWzwyż
26. JACAK Julia 2004-08-29 RKS Łódź Z/673/18 KRAKOWIAK Lech KWzwyż
27. JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 RKS Łódź Z/3730/17 JASZCZAK Stanisław K1500 m
28. JANIAK Patrycja 2004-01-20 MUKS Park Zduńska Wola Z/4385/18 SZEWCZYK Tomasz KMłot (3)
29. JANUS Julia 2001-10-21 MKS Aleksandrów Łódzki Z/3706/15 LIPIŃSKI Leszek KTrójskok
30. JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 MKS Aleksandrów Łódzki Z/2777/17 JOACHIMIAK Robert KDysk (1)
31. JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 RKS Łódź Z/3530/16 SZABLEWSKI Tadeusz M400 m pł
32. JÓŹWIAK Zofia 2001-06-02 RKS Łódź Z/1840/17 LISIAK Adam KTyczka
33. KACZMAREK Kinga 2005-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki Z/88/19 JOACHIMIAK Robert KDysk (0.75)
34. KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 LUKS Boguszyce Z/1433/18 MAJCHER Elżbieta  K3000 m
35. KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 LUKS Boguszyce Z/221/19 MAJCHER Elżbieta  K800 m
36. KAŹMIERCZAK Weronika 2002-01-26 RKS Łódź Z/1644/16 KRAKOWIAK Lech KWzwyż
37. KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 UKS Vis Skierniewice Z/2460/17 BARSKA Jolanta  KW dal
38. KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 MKLA Łęczyca Z/4820/15 KUBIAK Robert MTyczka
39. KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 UKS Czempion Bełchatów Z/755/19 RYBARCZYK Dariusz K100 m pł J MŁ
40. KOWALCZYK Zuzanna 2004-07-01 MUKS Park Zduńska Wola Z/671/18 SZEWCZYK Tomasz KMłot (3)
41. KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS Łódź Z/3833/15 SADACH Aneta MTrójskok
42. KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki Z/666/18 ZDRAJKOWSKI Paweł MTrójskok
43. KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki Z/2481/16 JOACHIMIAK Robert MDysk (1.75)
44. LEWANDOWSKA Wiktoria 2004-09-03 KS Żeglina Sieradz Z/3529/18 NOWAK Mieczysław K400 m
45. LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź Z/258/18 PALISZEWSKI Maciej K100 m pł MŁ
46. ŁUCKI Oskar 2002-04-11 BKL Bełchatów Z/166/16 MANTYK Łukasz M110 m pł M 
47. ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 MUKS Park Zduńska Wola Z/3032/16 SZEWCZYK Tomasz M200 m
48. MARCINIAK Kalina 2004-06-28 RKS Łódź Z/1477/20 LISIAK Adam KTyczka
49. MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 UKS Czempion Bełchatów Z/890/19 RYBARCZYK Dariusz M1500 m
50. MATERA Mateusz 2004-04-20 AZS Łódź Z/658/18 BRÓDKA Daniel M400 m
51. MES Jerzy 2005-09-12 MKS Zduńska Wola Z/4277/18 SULIŃSKI Andrzej MMłot (5)
52. MIELCZAREK Martyna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów Z/889/19 RYBARCZYK Dariusz K100 m pł MŁ
53. MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów Z/888/19 RYBARCZYK Dariusz K100 m pł MŁ
54. MOSZURA Julia 2002-01-07 UKS Błyskawica Domaniewice Z/3541/16 B.D.  KWzwyż
55. MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki Z/3164/17 LECHOWICZ Arkadiusz  K7-bój
56. NAPIERAJ Mateusz 2003-05-09 MKS Aleksandrów Łódzki Z/4778/17 KOWALSKI Robert M200 m
57. NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 MKLA Łęczyca Z/2573/16 KUBIAK Robert MTyczka
58. OPALIŃSKI Franciszek 2005-01-25 MUKS Park Zduńska Wola Z/1284/20 SZEWCZYK Tomasz MMłot (5)
59. OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki Z/296/18 JOACHIMIAK Robert MDysk (1)
60. OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 RKS Łódź Z/4816/15 KRAKOWIAK Lech KWzwyż
61. PAJĄK Jakub 2001-03-18 UKS Błyskawica Domaniewice Z/4050/15 SZYMAJDA Mieczysław MWzwyż
62. PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów Z/169/16 MANTYK Łukasz MTrójskok
63. PETROSYAN Artur 2005-01-06 LKS Feniks Opoczno Z/1488/20 WOJTAREK Jacek M800 m
64. PĘCZEK Piotr 2002-02-22 RKS Łódź Z/3531/16 SZABLEWSKI Tadeusz M200 m
65. PIECH Maria 2003-12-12 RKS Łódź Z/2253/17 KRAKOWIAK Lech KWzwyż
66. PIECHOTA Justyna 2000-07-12 MKS Aleksandrów Łódzki Z/4834/15 JOACHIMIAK Robert KDysk (1)
67. PIETRZAK Daniel 2004-10-13 AZS Łódź Z/659/18 BRÓDKA Daniel M100 m
68. PLAK Malwina 2002-01-08 RKS Łódź Z/3535/16 LISIAK Adam KTyczka
69. PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 MKS Aleksandrów Łódzki Z/587/17 LIPIŃSKI Leszek MTrójskok
70. RĘBACZ Paulina 2004-04-15 KS Żeglina Sieradz Z/4077/17 NOWAK Mieczysław K1500 m
71. RUTOWICZ Hubert 2004-07-04 UMLKS Pegaz Opoczno Z/414/19 GRABOLUS Marek M400 m
72. SĘCZEK Martyna 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Z/5149/18 WASIAK Jarosław K1500 m
73. SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno Z/1022/19 GRABOLUS Marek M100 m
74. ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 RKS Łódź Z/2708/16 LISIAK Adam KTyczka
75. TARNOWSKA Aleksandra 2005-04-27 UKS Vis Skierniewice Z/429/18 KORWEK Joanna K100 m
76. TULIŃSKA Julia 2005-02-25 UKS Dziewiątka Kutno Z/4577/18 KUDŁA Jacek K100 m pł MŁ
77. WAJSZCZYK Wiktoria 2002-11-29 MKS Tomaszów Mazowiecki Z/3159/17 LECHOWICZ Arkadiusz  KDysk (1)
78. WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki Z/767/18 GOŹDZIK Beata LECHOWICZ Arkadiusz  MDysk (1.5)
79. WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki Z/295/18 OSTOJSKI P/ZDRAJKOWSKI P KTyczka
80. WOŚKO Kacper 2003-02-21 UKS Czempion Bełchatów Z/1098/17 RYBARCZYK Dariusz M400 m pł J MŁ
81. WOŹNIAK Barbara 2005-05-02 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Z/5148/18 WASIAK Jarosław K400 m
82. WÓJCIK Natalia 2004-08-28 BKL Bełchatów Z/304/18 MANTYK Łukasz K200 m
83. ŻEMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 MKLA Łęczyca Z/2163/17 KUBIAK Robert MTyczka
84. DYBALAK Marita 2004- UKS Czempion Bełchatów Z/0894/19 RYBARCZYK Dariusz K400
85. CHAŁADZIŃSKI Oskar 2004- RKS Łódź Z/0231/19 KOPEĆ Dominik M200
86.  SZWED Maks 2004 AZS Łódź Z/0459/19 WĘGLARSKI Krzysztof M400
87. SZEWCZYK MACIEJ 2004 MUKS Park Zduńska Wola Z/0672/18 SZEWCZYK Tomasz Mtrójskok