MISTRZOSTWA POLSKI

                 U-18

       
    OOM POZNAŃ 10-12-07-2019        
Florczak Jakub MKLA Łęczyca 110 m ppł 13,90 I 9
Górny Mateusz          
Łucki Oskar          
Patrzyk Adam          
Chrosta Filip BKL Bełchatów 4x100 m 42,17 I 9
Bracki Jakub BKL Bełchatów trójskok 13,82 I 9
Górny Mateusz BKL Bełchatów 100 m  10,68 II 7
Chida Tomasu ULKS MOSiR Sieradz 200 m 21,70 II 7
Łucki Oskar BKL Bełchatów 110 m ppł 13,97 II 7
Ratajczyk Tomasz MUKS Park Zduńska Wola młot 75,69 II 7
Plak Malwina RKS Łódź tyczka 3,65 III 6
Chycińska Julia UKS 55 Łódź dysk 41,41 III 6
Jończyk Maciej RKS Łódź 400 m ppł 53,99 III 6
Przygodzki Bartłomiej MKS Aleksandrów Ł. trójskok 13,53 III 6
Bomba Karolina MUKS Park Zduńska Wola młot 57,17 IV 5
Krawczyk Aleksandra MKS Tomaszów Maz. 7-bój 4492 IV 5
             
Szczepaniak  Jakub UMLKS Start Wieruszów 400 m 49,60 IV 5
Radomski Dawid RKS Łódź 110 m ppł 14,33 IV 5
Patrzyk Adam BKL Bełchatów trójskok 13,15 IV 5
Chida Tomasu ULKS MOSiR Sieradz 100 m  10,94 V 5
Nowakowski Dominik MKLA Łęczyca trójskok 13,14 V 5
Jaguścik Julia LUKS Strzałków 1500 m prz 5:12.99 VI 5
Owczarek Patrycja RKS Łódź wzwyż 1,62 VI 5
Śmiałkowska Maja RKS Łódź tyczka 3,50 VI 5
Fronczyk Wiktoria MKS Aleksandrów Ł. kula 13,86 VII 4
Antczak Julian MKS Aleksandrów Ł. dysk 48,10 VII 4
Moszura Julia RKS Łódź wzwyż 1,61 VIII 4
Mirowska Weronika MKS Aleksandrów Ł. trójskok 11,13 VIII 4
Kołdrzak Julia MKLA Łęczyca dysk 36,42 VIII 4
Graczyk Oskar MKS Aleksandrów Ł. tyczka 3,80 VIII 4
Rybczyński Kacper MKS Zduńska Wola młot 57,62 VIII 4
Antczak Julian MKS Aleksandrów Ł. kula 15,26 X 4
Perzyńska Julia UKS Błyskawica Domaniewice wzwyż 1,61 X 3,5
Jarczewski Antoni          
Jończyk Maciej          
Radomski Dawid          
Pęczek Piotr   4x100 m 44,24 XI  3
Żemigała Bartosz MKLA Łęczyca tyczka 3,70 XI  3
Bryk Michał UKS Błyskawica Domaniewice młot 53,98 XI  3
Barcz Weronika AZS Łódź 100 m  12,23 XII  3
Karpińska Aleksandra MKS Tomaszów Maz. dysk 33,73 XII 3
Jończyk Maciej RKS Łódź 110 m ppł 15,39 XII 3
Grabski Mateusz MKLA Łęczyca 400 m ppł 56,67 XII  3
Krzystanek Mateusz MKS Aleksandrów Ł. kula 15,13 XII 3
Wośko Kacper UKS Czempion Bełchatów 400 m 50,25 XIII 3
Juszczak Mateusz UKS 55 Łódź 400 m ppł 56,72 XIII 3
Dobrowolski Bartłomiej          
Stankiewicz Mikołaj          
Turaj Mateusz          
Krysiak Iwo AZS Łódź 4x100 m 44,42 XIII 3
Moszura Julia RKS Łódź wzwyż 1,58 XIV 3
Kłosińska Anna UKS Vis Skierniewice w dal 5,23 XIV 3
Nowicki Patryk UMLKS Pegaz Opoczno wzwyż 1,84 XIV 3
Królikowski Kacper MKS Aleksandrów Ł. w dal 6,27 XIV 3
Wojtysiak Bartosz MKS Aleksandrów Ł. w dal 6,14 XV  3
Myszyńska Izabela MKS Tomaszów Maz. 7-bój 3716 XVI 3
(16,84,-1,39,- 9,55,-28,04,-4,92,-25,08,-2:43.33)            
Turaj Mateusz AZS Łódź 200 m 23,00 XVI 3
Subocz Bartosz MKLA Łęczyca 400 m ppł 57,08 XVI 3
Wajszczyk Wiktoria MKS Tomaszów Maz. dysk 31,18 XVII 2
Napieraj Mateusz MKS Aleksandrów Ł. 200 m 23,02 XVII 2
Nowicki Patryk UMLKS Pegaz Opoczno trójskok 12,59 XVII 2
Zieliński Piotr MKS Tomaszów Maz. 2000 m prz 6:36.32 XVIII 2
Piech  Maria RKS Łódź wzwyż 1,54 XIX 2
Pęczek Piotr RKS Łódź 200 m 23,03 XIX 2
Wojtysiak Bartosz MKS Aleksandrów Ł. trójskok 12,51 XIX 2
Ziemba Wiktoria RKS Łódź 1500 m prz 5:38.81 XX 2
Kwiatkowska Julia MKS Aleksandrów Ł. w dal 5,06 XX 2
Chycińska Julia UKS 55 Łódź oszczep 33,90 XX 2

Wyjazd ekipy Województwa Łódzkiego do Poznania :

9.07.2019 GODZINA 12.00 - STADION AZS W ŁODZI

                               12.30 - ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - SP 3 - UL. BANKOWA

                          OK 13.15 - ŁĘCZYCA ( MIESCE DO USTALENIA)

 

POWRÓT w dniu 12.07 ok godziny 17.30

 Listy zgłoszonych wg. KLUBÓW

PROGRAM MINUTOWY

MAPKA OBIEKTU

 

Aktualności

Galeria

Kalendarz

Lipiec 2019
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31