WSTĘPNY PROGRAM minutowy

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w wielobojach ŁÓDŹ 28-29.09.2019

I. Termin i miejsce: 28-29.09.2019. Łódź, stadion AZS ul. Lumumby 22/26
II. Organizator : Łódzki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki, Urząd Miasta Łodzi

III. Konkurencje:

Dzień I : godz. 13,00
K: 5 bój U-16, 7 bój U18; 7 bój K; poza wielobojem: 100 m. 400 m, 100ppł, kula(3 i 4 kg.) wzwyż
M:10-bój U18; 10-bój U20, 10-bój M; poza wielobojem: 100 m. 400 m , w dal ; kula(jun, jun mł), wzwyż, 800 m, 5000 m
Dzień II : godz. 11.00
K: 7 bój U18; 7 bój K; poza wielobojem :200 m, w dal, oszczep (500i 600g.), 1500, tyczka, dysk 1 kg

M: 5 bój U-16; 10-bój U18; 10-bój U2010 bój Mpoza wielobojem: 110 ppł. (91cm; 99cm), dysk (1,5; 1,75), oszczep (800,700), tyczka, 1500

IV. Uczestnictwo: do startu upoważnieni są zawodnicy(czki) z aktualnym badaniem lekarskim oraz czytelnym obustronnym numerem startowym. Jeżeli w konkurencji, w danej kategorii wiekowej nie będzie co najmniej dwóch zgłoszonych zawodników to konkurencja się nie odbędzieZawodnik ma prawo startu w nieograniczonej liczbie konkurencji

V. Zgłoszenia: tylko w elektronicznym systemie zgłoszeń www.domtel-sport.pl/zgloszenia do dnia 26.09.2019 r. do g.23.00 UWAGA!!!!!!!!!!!!!

Do wielobojów nie ma możliwości zgłaszania zawodników poza systemem. Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń nie będą przyjmowane żadne zmiany dotyczące startu w wieloboju, nie ma możliwości przenoszenia zawodników.

VI. Zasady kwalifikacji: w przypadku małej liczby zgłoszeń przewidujemy po dwa biegi na dystansach płotkarskich i na 100 m.

VII. OpłatyOpłata startowa wynosi: 20 zł –wielobój; 10 zł od konkurencji poza wielobojem
VIII. Inne: startujących ubezpiecza zgłaszający - podstawa prawna Dz.U. nr 25 poz. 7 z dnia 06.03.1996 r

Pomiar czasu: FOTO FINISZ
Kierownik zawodów Piotr Ostojski (601892172)
Sekretariat: Agnieszka Szablewska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
">

 

 

ZOBACZ PLAKAT IMPREZY 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

__________________________________________________________________________________

  REGULAMIN ZAWODÓW LEKKOATLETYCZNYCH 

POD NAZWĄ „LEKKOATLETYKA DLA DZIECI”

  1. TERMIN: 
  2. MIEJSCE: Hala Rudzkiego Klubu Sportowego w Łodzi ul. Rudzka 37
  3. ORGANIZATOR: Rudzki Klub Sportowy 
  4. KONKURENCJE:
konkurencja kat. wiekowa kat. wiekowa kat. wiekowa kat. wiekowa
 
K i M: 60 m 2006 - 2007 2008 - 2009 2010 - 2011 2012 i młodsze
60 m ppł 2006 - 2007 2008 - 2009 2010 - 2011  2012 i młodsze
200 m 2006 - 2007 2008 - 2009 2010 - 2011 2012 i młodsze 
600 m 2006 - 2007
skok w dal 2006 - 2007 2008 - 2009 2010 - 2011 2012 i młodsze

    

  1. UCZESTNICTWO:do startu upoważnieni są uczestnicy  nie posiadający przeciwwskazań lekarskich do uczestnictwa w lekcjach WF , dzieci z młodszych roczników które nie uczęszczają jeszcze do szkoły startują na odpowiedzialność prawnych opiekunów. Uczestnicy będą podzieleni na kategorie wiekowe. Zgłoszenia uczestników do poszczególnych konkurencji muszą być zgodne z kategoriami wiekowymi, które są przypisane do danej konkurencji zgodnie z powyższą tabelą. Każdy uczestnik ma prawo startu w dwóch konkurencjach. Organizator nie przewiduje startów PK.

W konkurencji 60 m ppł rozstaw płotków 8,00 m, w kategorii 2010 – 2011 oraz 2012 i młodsi wysokość 40 cm, dla kategorii 2006 – 2007 i 2008 – 2009 wysokość 50 cm.

W biegu na dystansie 60 m i 60 m ppł start z bloków dla wszystkich kategorii wiekowych. Na dystansie 200 m wszyscy uczestnicy startują ze startu wysokiego.

We wszystkich konkurencjach biegowych serie na czas.

W konkurencji skoku w dal przysługują 4 próby. Pomiar odległości skoku mierzony z miejsca odbicia.

  1. NAGRODY: medale, dyplomy i nagrody za miejsca I – III w każdej kategorii wiekowej wśród dziewcząt i chłopców, dla pozostałych uczestników pamiątkowe dyplomy.
  2. ZGŁOSZENIA: do dnia 09.10.2019 r.do godziny 24.00 (excel) na adres  e–mail 

Prawidłowa forma zgłoszenia:

Nazwisko Imię Data urodzenia Konkurencja Miejscowość lub szkoła lub klub
 Kowalski Jan 2006 60 m Łódź
 Kowalski Jan 2006 Skok w dal Łódź

  1. Udział w zawodach jest nieodpłatny.
  2. INNE:startujących ubezpiecza zgłaszający - podstawa prawna Dz.U. nr 25 poz. 7 z dnia 06.03.1996 r.
  3. POMIAR CZASU:SLANDI  
  4. Biuro zawodów - Zgłoszenia – Agnieszka Szablewska tel. 507 024 741. Kierownik Zawodów Elżbieta Szablewska tel. 693 342 595
  5. Program minutowy zostanie ustalony po zamknięciu listy zgłoszeń i opublikowany na stronie  . 

UWAGA!

Wszystkich uczestników zawodów oraz trenerów i sędziów obowiązuje obuwie zmienne.

Do zaznaczania rozbiegów zawodnicy mogą używać znaczników i taśm samoprzylepnych. Obowiązuje bezwzględny zakaz używania kredy.  Zawodnicy zgłoszeni do zawodów niezgodnie z regulaminem nie będą dopuszczeni do startu.

W hali w miejscu rozgrywania konkurencji mogą przebywać uczestnicy, których konkurencje trwają, uczestnicy przygotowujący się do startu oraz osoby upoważnione, pozostałe osoby i uczestnicy, którzy zakończyli swoje konkurencje przebywają na widowni. 

Zawody pod nazwą „LEKKOATLETYKA DLA DZIECI”

WSPIERA URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO I URZĄD MIASTA ŁODZI.

Uwaga!!!

Uprzejmie informujemy, że start dziecka w zawodach „Lekkoatletyka dla dzieci” jest równoznaczny z:

1. Wyrażeniem zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych rodzica/opiekuna prawnego i dziecka/ wychowanka, w celu organizacji i przeprowadzenia zajęć sportowych, zawodów, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

2. Wyrażeniem zgody na nieodpłatne rozpowszechnianie wizerunku dziecka/wychowanka w materiałach promocyjnych i informacyjnych w zakresie upowszechniania lekkoatletyki i RKS Łódź, w tym do publikacji, pokazywania i wykorzystywania w sposób niekomercyjny w dowolnym formacie i we wszystkich mediach.

3. Na podstawie ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych wyrażeniem zgody na przekazywanie tych danych do RKS Łódź, ubezpieczycielom, osobom przeprowadzającym zajęcia i zawody sportowe, a także ich sponsorom opisanym w komunikacie zawodów, jednostkom samorządowym oraz publikację wyników w mediach społecznościowych w celu:

-wypełnienia obowiązku prawnego, ciążącego na administratorze art 6 ust 1 lit.b, RODO
w związku z wykonaniem umowy lub zleceniem przygotowania oferty na podstawie art. 6 ust 1 lit. b, RODO 

-w związku z wykonaniem umowy lub zleceniem przygotowania oferty na podstawie art. 6 ust 1 lit. b, RODO

-wypełnienia obowiązku prawnego, ciążącego na administratorze art 6 ust 1 lit.b, RODO

-gdy jest to niezbędne dla ochrony żywotnych interesów osoby, której dane dotyczą lub innej osoby fizycznej w związku z prowadzoną działalnością art. 6 ust 1 lit d RODO.

-gdy jest to niezbędne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym art 6 ust 1 lit e, RODO komercyjnym i marketingowym sponsora 

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych rodzica/opiekuna prawnego i dziecka/wychowanka, i możliwości żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

 

XXV OOM - Poznań - Osiągnięcia - MISTRZOSTWA POLSKI. Wyjazd ekipy Województwa Łódzkiego do Poznania :

   

MISTRZOSTWA POLSKI

                 U-18

       
    OOM POZNAŃ 10-12-07-2019        
Florczak Jakub MKLA Łęczyca 110 m ppł 13,90 I 9
Górny Mateusz          
Łucki Oskar          
Patrzyk Adam          
Chrosta Filip BKL Bełchatów 4x100 m 42,17 I 9
Bracki Jakub BKL Bełchatów trójskok 13,82 I 9
Górny Mateusz BKL Bełchatów 100 m  10,68 II 7
Chida Tomasu ULKS MOSiR Sieradz 200 m 21,70 II 7
Łucki Oskar BKL Bełchatów 110 m ppł 13,97 II 7
Ratajczyk Tomasz MUKS Park Zduńska Wola młot 75,69 II 7
Plak Malwina RKS Łódź tyczka 3,65 III 6
Chycińska Julia UKS 55 Łódź dysk 41,41 III 6
Jończyk Maciej RKS Łódź 400 m ppł 53,99 III 6
Przygodzki Bartłomiej MKS Aleksandrów Ł. trójskok 13,53 III 6
Bomba Karolina MUKS Park Zduńska Wola młot 57,17 IV 5
Krawczyk Aleksandra MKS Tomaszów Maz. 7-bój 4492 IV 5
             
Szczepaniak  Jakub UMLKS Start Wieruszów 400 m 49,60 IV 5
Radomski Dawid RKS Łódź 110 m ppł 14,33 IV 5
Patrzyk Adam BKL Bełchatów trójskok 13,15 IV 5
Chida Tomasu ULKS MOSiR Sieradz 100 m  10,94 V 5
Nowakowski Dominik MKLA Łęczyca trójskok 13,14 V 5
Jaguścik Julia LUKS Strzałków 1500 m prz 5:12.99 VI 5
Owczarek Patrycja RKS Łódź wzwyż 1,62 VI 5
Śmiałkowska Maja RKS Łódź tyczka 3,50 VI 5
Fronczyk Wiktoria MKS Aleksandrów Ł. kula 13,86 VII 4
Antczak Julian MKS Aleksandrów Ł. dysk 48,10 VII 4
Moszura Julia RKS Łódź wzwyż 1,61 VIII 4
Mirowska Weronika MKS Aleksandrów Ł. trójskok 11,13 VIII 4
Kołdrzak Julia MKLA Łęczyca dysk 36,42 VIII 4
Graczyk Oskar MKS Aleksandrów Ł. tyczka 3,80 VIII 4
Rybczyński Kacper MKS Zduńska Wola młot 57,62 VIII 4
Antczak Julian MKS Aleksandrów Ł. kula 15,26 X 4
Perzyńska Julia UKS Błyskawica Domaniewice wzwyż 1,61 X 3,5
Jarczewski Antoni          
Jończyk Maciej          
Radomski Dawid          
Pęczek Piotr   4x100 m 44,24 XI  3
Żemigała Bartosz MKLA Łęczyca tyczka 3,70 XI  3
Bryk Michał UKS Błyskawica Domaniewice młot 53,98 XI  3
Barcz Weronika AZS Łódź 100 m  12,23 XII  3
Karpińska Aleksandra MKS Tomaszów Maz. dysk 33,73 XII 3
Jończyk Maciej RKS Łódź 110 m ppł 15,39 XII 3
Grabski Mateusz MKLA Łęczyca 400 m ppł 56,67 XII  3
Krzystanek Mateusz MKS Aleksandrów Ł. kula 15,13 XII 3
Wośko Kacper UKS Czempion Bełchatów 400 m 50,25 XIII 3
Juszczak Mateusz UKS 55 Łódź 400 m ppł 56,72 XIII 3
Dobrowolski Bartłomiej          
Stankiewicz Mikołaj          
Turaj Mateusz          
Krysiak Iwo AZS Łódź 4x100 m 44,42 XIII 3
Moszura Julia RKS Łódź wzwyż 1,58 XIV 3
Kłosińska Anna UKS Vis Skierniewice w dal 5,23 XIV 3
Nowicki Patryk UMLKS Pegaz Opoczno wzwyż 1,84 XIV 3
Królikowski Kacper MKS Aleksandrów Ł. w dal 6,27 XIV 3
Wojtysiak Bartosz MKS Aleksandrów Ł. w dal 6,14 XV  3
Myszyńska Izabela MKS Tomaszów Maz. 7-bój 3716 XVI 3
(16,84,-1,39,- 9,55,-28,04,-4,92,-25,08,-2:43.33)            
Turaj Mateusz AZS Łódź 200 m 23,00 XVI 3
Subocz Bartosz MKLA Łęczyca 400 m ppł 57,08 XVI 3
Wajszczyk Wiktoria MKS Tomaszów Maz. dysk 31,18 XVII 2
Napieraj Mateusz MKS Aleksandrów Ł. 200 m 23,02 XVII 2
Nowicki Patryk UMLKS Pegaz Opoczno trójskok 12,59 XVII 2
Zieliński Piotr MKS Tomaszów Maz. 2000 m prz 6:36.32 XVIII 2
Piech  Maria RKS Łódź wzwyż 1,54 XIX 2
Pęczek Piotr RKS Łódź 200 m 23,03 XIX 2
Wojtysiak Bartosz MKS Aleksandrów Ł. trójskok 12,51 XIX 2
Ziemba Wiktoria RKS Łódź 1500 m prz 5:38.81 XX 2
Kwiatkowska Julia MKS Aleksandrów Ł. w dal 5,06 XX 2
Chycińska Julia UKS 55 Łódź oszczep 33,90 XX 2

Wyjazd ekipy Województwa Łódzkiego do Poznania :

9.07.2019 GODZINA 12.00 - STADION AZS W ŁODZI

                               12.30 - ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - SP 3 - UL. BANKOWA

                          OK 13.15 - ŁĘCZYCA ( MIESCE DO USTALENIA)

 

POWRÓT w dniu 12.07 ok godziny 17.30

 Listy zgłoszonych wg. KLUBÓW

PROGRAM MINUTOWY

MAPKA OBIEKTU

 

Aktualności

Galeria

Kalendarz

Listopad 2019
P W Ś C P S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30