Siedem medali przywożą z Radomia Juniorzy młodsi. Ze złotymi wrócili : Aleksandra Krawczyk - 7 bój, Jakub Szczepaniak- 400 m i Jakub Bracki po zwycięstwie w trójskoku.

Wszystkie miejsca w pierwszej "20" poniżej

  MISTRZOSTWA POLSKI U-18          
  RADOM 18-29-09-2020          
Krawczyk Aleksandra MKS Tomaszów Maz. 7-bój 4886 I 9
  (14,45,-1,63,-12,44,-25,95,-5,25,-28,10,-2:34,49)          
Szczepaniak  Jakub UMLKS Start Wieruszów 400 m 47,84 I 9
Bracki Jakub BKL Bełchatów trójskok 14,54 I 9
Matyśkiewicz Maja UKS Czempion Bełchatów 400 m 55,67 II 7
Rębacz Paulina Żeglina Sieradz 1500 m 4:38.69 II 7
Kłosińska Anna UKS Vis Skierniewice w dal 5.72 II 7
Przygodzki Bartłomiej MKS Aleksandrów Ł. trójskok 14,19 II 7
Graczyk Oskar MKS Aleksandrów Ł. tyczka 4,20 IV 5
Kicińska Marta          
Lewandowska Wiktoria          
Wojnowicz Weronika          
Rębacz Paulina Żeglina Sieradz 4x400 m 4:01.79 V 5
Piech  Maria RKS Łódź wzwyż 1,62 V 5
Kłosińska Anna UKS Vis Skierniewice trójskok 11,74 V 5
Myszyńska Izabela MKS Tomaszów Maz. 7-bój 4142 VI 5
  (16,72,-1,51,-10,07,-27,82,-5,12,-29,22,-2:33,53)          
Wójcik Natalia BKL Bełchatów 200 m 25,33 VII 4
Juszczak Gabriela nst trójskok 11,66 VII 4
Grabski Jakub MKLA Łęczyca 400 m ppł 55,00 VII 4
Gabrysiak Szymon MUKS Park Zduńska Wola trójskok 13,50 VIII 4
Siatkowski Paweł UKS Błyskawica Domaniewice młot 47,12 VIII 4
Matera Mateusz AZS Łódź 400 m 50,00 IX 4
Żemigała Bartosz MKLA Łęczyca tyczka 3,80 IX 4
Wnętrzak Wiktor  MKS Tomaszów Maz. dysk 45,30 IX 4
Lewandowska Witoria Żeglina Sieradz 400 m 57,52 X 4
Kołodziejczuk Maria UKS Czempion Bełchatów 100 m ppł 14,40 X 4
Karolczuk Aleksandra LUKS Boguszyce 3000 m 10:51.70 XI 3
Bilińska Nikola RKS Łódź tyczka 2,80 XI 3
Krysztofiak Jakub MKS Aleksandrów Ł. trójskok 13,47 XI 3
Dybalak Marita          
Matyśkiewicz Maja          
Kołodziejczuk Maria          
Posmyk Wikoria UKS Czempion Bełchatów 4x400 m 4:06.66 XII 3
Kowalczyk Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola młot 47,33 XII 3
Górny Damian          
Bracki Jakub          
Tatara Konrad          
Kacprzyk Bartosz BKL Bełchatów 4x100 m 45,05 XII 3
Szczęsny Mikołaj MKLA Łęczyca tyczka 2,80 XII 3
Sęczek Martyna MLUKS RAWA Rawa Maz. 3000 m 10:59.72 XIV 3
Jacak Julia RKS Łódź wzwyż 1,59 XIV 3
Napieraj Mateusz MKS Aleksandrów Ł. 200 m 22,70 XIV 3
Sewiło Eryk MKLA Łęczyca 10-bój 4760 XIV 3
  (12,76,-5,14,- 9,08,-1,58,-56,19,-16,95,-24,81,-3,40,-29,90,-4:42.82)          
Wójcik Natalia BKL Bełchatów 100 m  12,76 XV 3
Perzyńska Julia UKS Błyskawica Domaniewice wzwyż 1,55 XV 3
Marciniak Kalina RKS Łódź tyczka 2,60 XV 3
Szczęsny Mikołaj MKLA Łęczyca wzwyż 1,80 XV 3
Kołodziejczuk Maria UKS Czempion Bełchatów 400 m ppł 65,66 XVI 3
Jędrzejczak Oliwia MKS Aleksandrów Ł. dysk 31,65 XVI 3
Michalak Michał UKS Dziewiątka Kutno wzwyż 1,75 XVI 3
Małocha Filip MKS Tomaszów Maz. dysk 40,09 XVI 3
Kowalski Wiktor  MUKS Park Zduńska Wola młot 42,61 XVI 3
Napieraj Mateusz MKS Aleksandrów Ł. 100 m  11,53 XVII  2
Mirowska Weronika MKS Aleksandrów Ł. trójskok 10,81 XVIII 2
Janiak Patrycja MUKS Park Zduńska Wola młot 42,73 XVIII 2
Czołnowski Beniamin RKS Łódź 200 m 23,10 XIX 2
Orlińska Martyna UKS Błyskawica Domaniewice młot 41,55 XX 2
            190

Aktualności

Galeria

Kalendarz

Październik 2020
P W Ś C P S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31