SKLAD ZAPLECZA KADRY NARODOWEJ WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO NA 2020 R.

NAZWISKO IMIĘ UR. PŁEĆ LICENCJA KLUB KONK. KATEGORIA BLOK KADRA
ANTCZAK Julian 2002-05-31 M Z/2475/16 MKS Aleksandrów Łódzki Mdysk U20 Rzuty Wojewódzka
BARCZ Weronika 2002-10-28 K Z/2583/16 AZS Łódź K100 m pł U20 Biegi przez płotki Centralne
CETLICER Filip 2001-05-18 M Z/3775/15 MKS Aleksandrów Łódzki MTrójskok U20 Skoki Wojewódzka
CHROSTA Filip 2002-02-27 M Z/168/16 BKL Bełchatów M100 m U20 Biegi krótkie Wojewódzka
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 K Z/2391/16 UKS 55 Łódź Kdysk U20 Rzuty Wojewódzka
CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 M Z/2213/15 RKS Łódź M3000 m U20 Wytrzymałość Wojewódzka
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 K Z/2040/16 MKS Aleksandrów Łódzki Kdysk U20 Rzuty Wojewódzka
GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 M Z/3875/17 MUKS Park Zduńska Wola MTrójskok U18 Skoki Wojewódzka
GAWRON Patryk 2001-03-04 M Z/2333/16 ULKS MOSiR Sieradz M100 m U20 Biegi krótkie Wojewódzka
GOŹDZIK Bartłomiej 2000-05-20 M Z/96/15 MKS Tomaszów Mazowiecki Mdysk U23 Rzuty Wojewódzka
GÓRECZNY Filip 2003-03-07 M Z/201/17 UKS Dziewiątka Kutno Mkula U18 Rzuty Wojewódzka
GRABSKI Jakub 2004-03-22 M Z/1466/18 MKLA Łęczyca M800 m U18 Wytrzymałość Wojewódzka
GRABSKI Mateusz 2002-07-20 M Z/2155/17 MKLA Łęczyca M400 m pł U20 Biegi przez płotki Wojewódzka
GRACZYK Maciej 2001-06-11 M Z/4768/15 UKS 55 Łódź MTyczka U20 Skoki Makro C
GRACZYK Oskar 2003-01-24 M Z/0588/17 MKS Aleksandrów Łódzki MTyczka U18 Skoki Makro C
JACAK Julia 2004-08-29 K Z/0673/18 RKS Łódź KWzwyż U18 Skoki Centralne
JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 K Z/3730/17 LUKS Strzałków K800 m U18 Wytrzymałość Wojewódzka
JANIAK Patrycja 2004-01-20 K Z/4385/18 MUKS Park Zduńska Wola Kmłot U18 Rzuty Makro A
JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 M Z/3705/15 MKS Aleksandrów Łódzki M110 m pł U23 Biegi przez płotki Centralne
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 K Z/2777/17 MKS Aleksandrów Łódzki Kdysk U18 Rzuty Wojewódzka
JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 K Z/281/18 UKS 55 Łódź KTrójskok U18 Skoki Wojewódzka
JUSZCZAK Mateusz 2002-05-08 M Z/2394/16 UKS 55 Łódź M400 m pł U20 Biegi przez płotki Wojewódzka
KARLIŃSKA Natalia 2001-11-29 K Z/4046/18 UMLKS Pegaz Opoczno KWzwyż U20 Skoki Wojewódzka
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 K Z/1433/18 LUKS Boguszyce K1500 m U18 Wytrzymałość Wojewódzka
KARPIŃSKA Aleksandra 2002-01-18 K Z/2332/16 MKS Tomaszów Mazowiecki Kdysk U20 Rzuty Wojewódzka
KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 K Z/2460/17 UKS Vis Skierniewice KW dal U18 Skoki Wojewódzka
KŁOSIŃSKA Sara 2004-07-13 K Z/2461/17 MKS Aleksandrów Łódzki KTyczka U18 Skoki Makro C
KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 M Z/4820/15 MKLA Łęczyca M10-bój U20 Wielobój Centralne
KOŁDRZAK Julia 2003-12-18 K Z/2164/17 MKLA Łęczyca Kdysk U18 Rzuty Wojewódzka
KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 K Z/755/19 UKS Czempion Bełchatów K100 m pł U18 Biegi przez płotki Wojewódzka
KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 K Z/4999/15 ULKS MOSiR Sieradz K100 m U23 Biegi krótkie Wojewódzka
KOWALCZYK Zuzanna 2004-07-01 K Z/0671/18 MUKS Park Zduńska Wola Kmłot U18 Rzuty Makro A
KOWALSKI Wiktor 2004-11-03 M Z/4382/18 MUKS Park Zduńska Wola Mmłot U18 Rzuty Makro A
KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 M Z/3833/15 AZS Łódź MTrójskok U20 Skoki Wojewódzka
KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 M Z/2495/16 MKS Aleksandrów Łódzki MW dal U20 Skoki Wojewódzka
KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 M Z/666/18 MKS Aleksandrów Łódzki MW dal U18 Skoki Wojewódzka
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 M Z/2481/16 MKS Aleksandrów Łódzki Mdysk U20 Rzuty Wojewódzka
LEWANDOWSKA Wiktoria 2004-09-03 K Z/3529/18 KS Żeglina Sieradz K800 m U18 Wytrzymałość Wojewódzka
MATERA Mateusz 2004-04-20 M Z/658/18 AZS Łódź M400 m pł U18 Biegi przez płotki Wojewódzka
MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 K Z/895/19 UKS Czempion Bełchatów K100 m U18 Biegi krótkie Wojewódzka
MIKOŁAJCZYK Adrian 1999-03-04 M Z/0409/15 MKLA Łęczyca MTyczka U23 Skoki Makro C
MIROWSKA Weronika 2003-02-09 K Z/2767/17 MKS Aleksandrów Łódzki KTrójskok U18 Skoki Wojewódzka
MOKROSIŃSKA Alicja 2004-06-27 K Z/2462/17 MKS Aleksandrów Łódzki K400 m U18 Biegi krótkie Wojewódzka
MOSZURA Julia 2002-01-07 K Z/3541/16 RKS Łódź KWzwyż U20 Skoki Centralne
MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 K Z/3164/17 MKS Tomaszów Mazowiecki KW dal U18 Skoki Wojewódzka
NAPIERAJ Mateusz 2003-05-09 M Z/4778/17 MKS Aleksandrów Łódzki M200 m U18 Biegi krótkie Wojewódzka
NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 M Z/2572/16 MKLA Łęczyca MTrójskok U20 Skoki Wojewódzka
NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 M Z/2573/16 MKLA Łęczyca MTyczka U20 Skoki Makro C
OSET Piotr 2001-05-08 M Z/2215/15 RKS Łódź M3000 m U20 Wytrzymałość Wojewódzka
OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 K Z/4816/15 RKS Łódź KWzwyż U20 Skoki Centralne
PATRZYK Adam 2002-01-23 M Z/169/16 BKL Bełchatów MTrójskok U20 Skoki Wojewódzka
PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 K Z/1116/17 UKS Błyskawica Domaniewice KWzwyż U18 Skoki Centralne
PĘCZEK Piotr 2002-02-22 M Z/3531/16 RKS Łódź M200 m U20 Biegi krótkie Wojewódzka
PIECHOTA Justyna 2000-07-12 K Z/4834/15 MKS Aleksandrów Łódzki Kdysk U23 Rzuty Wojewódzka
PIETRZAK Daniel 2004-10-13 M Z/659/18 AZS Łódź M100 m U18 Biegi krótkie Wojewódzka
PLAK Malwina 2002-01-08 K Z/3535/16 RKS Łódź KTyczka U20 Skoki Makro C
PODSIADŁY Adam 2000-04-07 M Z/4978/15 UMLKS Pegaz Opoczno MTrójskok U23 Skoki Wojewódzka
PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 M Z/587/17 MKS Aleksandrów Łódzki MTrójskok U18 Skoki Wojewódzka
RĘBACZ Paulina 2004-04-15 K Z/4077/17 KS Żeglina Sieradz K800 m U18 Wytrzymałość Wojewódzka
RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 M Z/2231/15 UMLKS Pegaz Opoczno MWzwyż U23 Skoki Wojewódzka
RYBCZYŃSKI Kacper 2002-01-01 M Z/2643/16 MKS Zduńska Wola Mmłot U20 Rzuty Makro A
SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 M Z/3273/17 UMLKS START Wieruszów M400 m U18 Biegi krótkie Wojewódzka
SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 K Z/4769/15 UKS 55 Łódź KW dal U20 Skoki Wojewódzka
ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 K Z/2708/16 RKS Łódź KTyczka U20 Skoki Makro C
UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 M Z/133/19 ULKS MOSiR Sieradz M800 m U18 Wytrzymałość Wojewódzka
WAJSZCZYK Wiktoria 2002-11-29 K Z/3159/17 MKS Tomaszów Mazowiecki Kdysk U20 Rzuty Wojewódzka
WIETESKA Tomasz 2001-10-07 M Z/4029/15 UKS Błyskawica Domaniewice MW dal U20 Skoki Wojewódzka
WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 M Z/4835/15 RKS Łódź M110 m pł U23 Biegi przez płotki Wojewódzka
WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 M Z/767/18 MKS Tomaszów Mazowiecki Mdysk U18 Rzuty Wojewódzka
WOŚKO Kacper 2003-02-21 M Z/1098/17 UKS Czempion Bełchatów M400 m pł U18 Biegi przez płotki Centralne
WÓJCIK Natalia 2004-08-28 K Z/304/18 LUKS Strzałków K100 m U18 Biegi krótkie Wojewódzka
ŻEMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 M Z/2163/17 MKLA Łęczyca MTyczka U18 Skoki Makro C

Aktualności

Galeria

Kalendarz

Styczeń 2020
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31