Agnieszka Bednarek i Jakub Andrzejczak zdominowali trójskok podczas ostatniego dnia Mistrzostw Polski Juniorów , ale medali było więcej.

Poniżej zestawienie udziału reprezentantów Łodzkiego na na MP w Toruniu.

 

Bednarek Agnieszka MULKS Żeromski Sieradz trójskok 13,23 I 15
Andrzejczak Jakub MKS Aleksandrów Ł. w dal 7,76 I 15
Andrzejczak Jakub MKS Aleksandrów Ł. trójskok 15,61 I 15
Nowakowska Aleksandra RKS Łódź wzwyż 1,80  II 12
Kołodziejczak Natalia MKS Aleksandrów Ł. w dal 5,82  II 12
Woźniak Szymon BKL Bełchatów 200 m 21,56 II 12
Iznerowicz Karolina LKS Omega Kleszczów 5000 m 17:27.94 III 10
Woźniak Szymon BKL Bełchatów 100 m   10,77 III 10
Rzeźniczak Mateusz RKS Łódź 400 m 48,18 III 10
Gibaszek Aleksander          
Pietrzak Kacper          
Zajma Paweł          
Rzeźniczak Mateusz RKS Łódź 4x400 m 3:22.48 III 10
Mikołajczyk Adrian MKLA Łęczyca tyczka 4,40 III 10
Nawrocka Marta AZS Łódź 100 m ppł 14,02 IV 9
Gąbka Bartosz MKS Aleksandrów Ł. w dal 7,21 IV 9
Bomba Błażej MUKS Park Zduńska Wola młot 55,97 IV 9
Iznerowicz Karolina LKS Omega Kleszczów 3000 m 9:52.91 V 8
Szablewska Paulina RKS Łódź trójskok 12,02  VI 8
Szablewska Paulina RKS Łódź w dal 5,56 IX 6
Krupiński Patryk MUKS Park Zduńska Wola 200 m 22,05 IX 6
Batolik Agata AZS Łódź 400 m ppł 64,12 X 5
Krupiński Patryk MUKS Park Zduńska Wola 400 m 49,21 VII 7
Oczkowicz Magdalena MKS Aleksandrów Ł. 800 m 2:18.22 VIII 7
Maruszewski Arkadiusz MULKS Żeromski Sieradz 2000 m prz 6:16.43 VIII 7
Pabianek Angelika AZS Łódź trójskok 11,55  XI   4
Kuśmierek Agnieszka LKS Omega Kleszczów 800 m 2:21.55 XIII 2
Szkudlarek Julia MKS Aleksandrów Ł. w dal 5,48 XIII 2
Chrostowski Konrad UKS Dziesiątka Radomsko 2000 m prz 6:25.55 XIII 2
Kaźmierczak Krystian MKLA Łęczyca wzwyż 1,90 XIII 2
Gortat Krystian MKS Aleksandrów Ł. dysk 41,33 XIII 2
Juchner Mateusz Żeglina Sieradz oszczep 54,46 XIII 2
Kuśmierek Agnieszka LKS Omega Kleszczów 1500 m 4:50.82 XIV 2
Nowakowski Kasper RKS Łódź 110 m ppł 15,73  XV 2
Jakś Aleksandra RKS Łódź 400 m 59,88  XVI 2
Gożdziewicz Agnieszka MKS Aleksandrów Ł. kula 10,16  XVI 2
Bomba Cezary MUKS Park Zduńska Wola dysk 38,36 XVII  
Smus Artur MULKS Żeromski Sieradz trójskok 12,91 XVIII  
Bomba Cezary MUKS Park Zduńska Wola młot 44,16 XVIII  
Jakś Aleksandra RKS Łódź 200 m 26,66 XIX  
Gibaszek Aleksander RKS Łódź 400 m 51,00 XIX  
Maruszewski Arkadiusz MULKS Żeromski Sieradz 1500 m 4:07.56 XIX  
Cierplikowski Bartosz Żeglina Sieradz 400 m ppł 58,48 XIX  
Marczewski Jan MKS Aleksandrów Ł. 400 m 51,26 XX  
Manikowski Jakub MUKS Park Zduńska Wola 5000 m 16:58.73   XXI    
Zientalak Mateusz MKS Aleksandrów Ł. 1500 m 4:10.40 XXIII  
Zajma Paweł RKS Łódź 100 m   11,42 XXVIII  
Pietrzak Kacper RKS Łódź 100 m   11,52 XXXII  
Jakubowiak Przemysław MULKS-MOS Sieradz 100 m   11,60 XXXIII  

 

 

Aktualności

Galeria

Kalendarz

Wrzesień 2017
P W Ś C P S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30