W zakończonych w niedzielę w Suwałkach Mistrzostwach Polski U23 nasi reprezentaci wypadli bardzo dobrze.

6 ZŁOTYCH, 2 SREBRNE I 4 BRĄZOWE  MEDALE !!

         XXIV MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI  
            SUWAŁKI 1-02.07.2017    
Saganiak Justyna UKS 55 Łódź 400 m ppł 59,71 I
Kiełbasa Małgorzata AZS Łódź trójskok 12,95 I
Witek Marcelina Polanik Piotrków Tryb. oszczep 57,24 I
Suwara Wiktor AZS Łódź 400 m 46,42 I
Borkowski Mateusz RKS Łódź 800 m 1:54.70 I
Mroczek Kamil        
Buch Natan        
Sych Tomasz        
Duszyński Kajetan AZS Łódź 4x400 m 3:18.79 I
Flis Katarzyna AZS Łódź 100 m ppł 14,25 q
Flis Katarzyna AZS Łódź 100 m ppł 13,99 II
Chacińska Natalia AZS Łódź w dal 6,05 II
Glapińska Aleksandra MULKS Żeromski Sieradz trójskok 12,34 III
Duszyński Kajetan AZS Łódź 400 m 46,83 III
Petrusiewicz Grzegorz SL Salos Wodna Łódź 800 m 1:55.75 III
Włodarczyk Adam AZS Łódź 1500 m 3:50.08 III
Kurz Daria AZS Łódź 100 m   12,07 Q
Kłodawska Karina        
Flis Katarzyna        
Kurz Daria        
Chacińska Natalia AZS Łódź 4x100 m 47,73 IV
Chacińska Natalia AZS Łódź trójskok 11,92 IV
Kurz Daria AZS Łódź 100 m   12,02 V
Witek Marcelina Polanik Piotrków Tryb. kula 13,23 V
Kuc Sławomir RKS Łódź 1500 m 3:52.72 V
Sowik Wojciech MLUKS RAWA Rawa Maz. 5000 m 15:03.27 V
Wawrzyniak Dawid MKLA Łęczyca wzwyż 1,95 V
Kuc Sławomir        
Hasiura Jędrzej        
Stypułkowski Patryk        
Borkowski Mateusz RKS Łódź 4x400 m 3:29.11  VI
Mużdżyński Maksymilian UKS 55 Łódź tyczka 4,40  VI
Sowik Wojciech MLUKS RAWA Rawa Maz. 1500 m 3:54.18 VII
Stypułkowski Patryk RKS Łódź 5000 m 15:05.25 VII
Kuźniarek Marcin MKS Zduńska Wola młot 52,30 VIII
Włodarczyk Adam AZS Łódź 800 m 1:56.91 IX
Petrusiewicz Grzegorz SL Salos Wodna Łódź 1500 m 3:58.53 IX
Stasiak Szymon MUKS Park Zduńska Wola młot 50,11 IX
Hasiura Jędrzej RKS Łódź 1500 m 4:00.22  X
Pawłowski Patryk MULKS-MOS Sieradz 400 m ppł 55,30 XI
Buch Natan AZS Łódź 400 m 50,09 XIII
Kuc Sławomir RKS Łódź 800 m 1:58.20 XIII
Piontek Maria MUKS Park Zduńska Wola młot 41,61 XV
Kłodawska Karina AZS Łódź 100 m   12,65 XVII
Sych Tomasz AZS Łódź 400 m 51,73 XIX

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

Aktualności

Galeria

Kalendarz

Wrzesień 2017
P W Ś C P S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30