Dobry występ łódzkich lekkoatletów na Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu. 

Oto najlepsze miejsca w kategorii seniorów:

     HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW      
    TORUŃ 29.02-01.03-2020      
Duszyński Kajetan AZS Łódź 400 m 47,64 I
Borkowski Mateusz RKS Łódź 800 m 1:51.27 I
Bednarek Agnieszka AZS Łódź trójskok 12,61 II
Bednarek Sylwester RKS Łódź wzwyż 2,26 II
Wojtunik Klaudia AZS Łódź 60 m ppł 8,31 III
Różańska Ewa MKLA Łęczyca kula 15,11 IV
Włodarczyk Adam AZS Łódź 1500 m 3:51.96 IV
Mużdżyński Maksymilian UKS 55 Łódź tyczka 5,00 IV
Flis Katarzyna AZS Łódź 60 m ppł 8,54 V
Szablewska Paulina RKS Łódź trójskok 12,17 V
Szymański Marek MKLA Łęczyca 800 m 1:53.29 V
Petrusiewicz Grzegorz AZS Łódź 800 m 1:54.61 VI
           

 

oraz w kategorii U-23

     HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI U-23      
    TORUŃ 29.02-01.03-2020      
Bednarek Agnieszka AZS Łódź trójskok 12,61 I
Wojtunik Klaudia AZS Łódź 60 m ppł 8,31 II
Szablewska Paulina RKS Łódź w dal 5,41 III
Różańska Ewa MKLA Łęczyca kula 15,11 III
Szablewska Paulina RKS Łódź trójskok 12,17 IV
Wójcik Mateusz AZS Łódź 200 m 22,32 VI

Zakończone w minioną niedzielę Halowe Mistrzostwa Polski w kategoriach U-18 i U-20 dla reprezentantów naszego Wijewództwa były niewątpliwie srebrnymi mistrzostwami. Jedyny złoty medal i tytuł mistrzowski wywalczył MATEUSZ GÓRNY (BKL Bełchatów), podopieczyny trenera Łukasza Mantyka. Srebra było dużo - 7 razy nasi reprezentanci stawali na II stopniu podium oraz trzykrotnie na III stopniu. Poniżej podsumowanie startów naszych reprezentantów:

     
          SEZON 2020      
           
         HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI U-18    
    TORUŃ 14-16-02-2020      
Szczepaniak  Jakub UMLKS Start Wieruszów 300 m 35,18 II
Przygodzki Bartłomiej MKS Aleksandrów Ł. trójskok 13,82 II
Mokrosińska Alicja MKS Aleksandrów Ł. 300 m 40,66 IV
Rębacz Paulina Żeglina Sieradz 1000 m 2:58.72 IV
Bracki Jakub BKL Bełchatów trójskok 13,74 IV
Dybalak Marita UKS Czempion Bełchatów 600 m 1:36.67 V
Pietrzak Daniel AZS Łódź 200 m 23,04 V
Kuruc Jakub MUKS Park Zduńska Wola w dal 6,32 V
Piech  Maria RKS Łódź wzwyż 1,65 VI
Graczyk Oskar MKS Aleksandrów Ł. tyczka 3,95 VI
Gabrysiak Szymon MUKS Park Zduńska Wola trójskok 13,16 VI
Wójcik Natalia BKL Bełchatów 60 m 7,96 VII
Krysztofiak Jakub MKS Aleksandrów Ł. trójskok 13,07 VII
Barcewicz Daria AZS Łódź 200 m 26,13 VIII
Kłosińska Anna UKS Vis Skierniewice trójskok 11,30 VIII
Perzyńska Julia UKS Błyskawica Domaniewice 5-bój 3087 VIII
  (9,72,-1,61,-10,47,-4,87,-2:43,97)      
           
         HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI U-20    
    TORUŃ 14-16-02-2020      
Górny Mateusz BKL Bełchatów 60 m 6,78 I
Kaźmierczak Weronika RKS Łódź wzwyż 1,68 II
Janus Julia MKS Aleksandrów Ł. trójskok 12,24 II
Pająk Jakub UKS Błyskawica Domaniewice wzwyż 2,08 II
Cetlicer Filip MKS Aleksandrów Ł. trójskok 14,50 II
Kłosiński Szymon MKLA Łęczyca 7-bój 4938 II
  (7,29,-6,10,-13,87,-1,83,-9,12,-4,30,-2:51.17)    
Sztachańska Zuzanna UKS 55 Łódź w dal 5,61 III
Krawczyk Kacper AZS Łódź trójskok 14,50 III
Graczyk Maciej UKS 55 Łódź tyczka 4,40 III
Ciołak Magdalena MLUKS RAWA Rawa Maz. 1500 m 4:39.63 IV
Ozga Aleksandra RKS Łódź 60 m ppł 8,75 IV
Czyżewski Jakub RKS Łódź 3000 m 8:50.10 IV
Adamczewski Dominik MKS Aleksandrów Ł. 800 m 1:54.72 V
Plak Malwina RKS Łódź tyczka 3,60 VI
Tomes Martyna MKLA Łęczyca trójskok 11,34 VI
Karlińska Natalia UMLKS Pegaz Opoczno wzwyż 1,65 VII
Szkudlarek Jakub RKS Łódź 800 m 1:56.49 VII
Wieteska Tomassz UKS Błyskawica Domaniewice w dal 6,65 VII
Rybarczyk Paweł MKLA Łęczyca 7-bój 3700 VIII
  (7,86,-5,62,-19,43,-1,74,-9,58,-3,40,-3:27.03)    

Aktualności

Galeria

Kalendarz

Maj 2020
P W Ś C P S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31